Gmina Miejska Wysokie Mazowieckie realizuje Projekt AKTYWNY SENIOR W POGODNEJ JESIENI ŻYCIA współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej IX, Rozwój Lokalny. Działanie 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształtowanie kapitału społecznego.

Całkowity koszt Projektu wynosi 369 379,00 zł,  dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego wynosi 350 719,00 zł co stanowi 94,95 % całości kosztów projektu.

TROPEM WILCZYM 2021

Informujemy, że ruszyła rejestracja do IX edycji „TROPEM WILCZYM. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W tym roku organizatorzy przewidzieli 180 miejsc startowych.

Rejestracja odbywa się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem http://mok.wysokiemazowieckie.pl/ do wyczerpania limitu miejsc startowych. O zarejestrowaniu zawodnika decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja udziału w biegu jest równoznaczna z akceptacją regulaminu i jego postanowień

Trasa ma długość 1963 m i stanowi pętlę. Możesz wybrać dystans złożony z 1, 2 lub 5 okrążeń.

Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny – nie ponosisz żadnych kosztów związanych z udziałem w zawodach.  Jeżeli jesteś spoza naszego miasta, pamiętaj – nie zwracamy kosztów dojazdu i pobytu.

Każdy zawodnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę.

Po biegu przewidujemy posiłek regeneracyjny.

Trasa biegu:

START z ulicy Ludowej, w pobliżu pomnika mjr. Kazimierza Kamieńskiego „Huzara” i jego żołnierzy, naprzeciw Miejskiego Ośrodka Kultury; następnie ulicą Armii Krajowej, przez Plac Odrodzenia do ulicy Długiej (skręt w prawo), prosto (przez skrzyżowanie z ulicą Jagiellońską) do Rynku Piłsudskiego (od razu w prawo przed Pomnikiem Niepodległości - Polskiej Organizacji Wojskowej) i ulicą Mystkowską (z przecięciem ulicy Ludowej) przez Rondo im. Prezydenta Kaczyńskiego w ulicę Szpitalną, następnie ulicą Sienkiewicza i prosto aleją przez Park im. Kiełczewskich do ulicy Mickiewicza - w prawo, przed Pomnikiem Armii Krajowej, do ulicy Ludowej, skręt w lewo, do Miejskiego Ośrodka Kultury - META.

Biuro zawodów:

•             Biuro biegu będzie uruchomione w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 19 w dniu zawodów od godz. 730 do zakończenia zawodów.

•             Przed zawodami biuro mieści się w Miejskim Ośrodku Kultury – czynne w godzinach 800-1600, a 13 sierpnia w godz. 800-2000.

FORMULARZ REJESTRACYJNY