Biblioteka

NASI LOKALNI BOHATEROWIE... w „Głosie Bibliotek Publicznych Województwa Podlaskiego”

Na łamach „Głosu Bibliotek Publicznych Województwa Podlaskiego”periodyku zawodowego o charakterze informacyjno-metodycznym, adresowanego do bibliotekarzy województwa podlaskiego, ukazał się artykuł dotyczący realizowanego w Naszej Bibliotece projektu „Nasi Lokalni Bohaterowie – oczami młodzieży”, w ramach Programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Autorem artykułu jest p. Małgorzata Sałęga – koordynator projektu, pracownik Czytelni Książki i Prasy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wysokiem Mazowieckiem.

Zapraszamy na stronę internetową projektu zrealizowanego w tym roku w MBP w Wysokiem Mazowieckiem:

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange