DESIGNED BY joomla2you

Biblioteka

Dział Pedagogiczny poleca... książkę miesiąca

Książka miesiąca – listopad 2022 r.

Zaradnik życiowy

Erin Zammett Ruddy, Warszawa 2022

Każdy z nas ma takie obszary swojego życia, które sprawiają, że czujemy się zdezorganizowani, nieprzygotowani czy zestresowani. Od stworzenia spokojnej porannej rutyny po przygotowanie się do snu istnieją proste i sprawdzone sposoby, by wykonać to łatwiej i skuteczniej. Dzięki instrukcjom zawartym w   „Zaradniku życiowym” stawimy czoło każdemu zadaniu z pewnością siebie, a pozytywne nastawienie będzie towarzyszyło nam przez cały dzień.

Poradnik jest pełen szybkich i mądrych sposobów załatwiania codziennych spraw, z którego dowiemy się między innymi, jak skutecznie pracować z domu, utrzymać rośliny doniczkowe przy życiu, najlepiej złożyć prześcieradło, skomponować deskę serów, uporządkować skrzynkę mailową, uprasować koszulę i wiele, wiele innych… Całość podzielona jest na poranek, wyjście z domu, pracę, organizację i porządki domowe, posiłki, a każdy z rozdziałów na poszczególne zadania.

„Zaradnik życiowy” zawiera ciekawe porady, które warto wcielić życie dla własnego komfortu i ułatwienia sobie życia. Można sięgać po niego wyrywkowo, rozwiązując dany problem lub szukając pomocy w tym, w czym nie jesteśmy najlepsi.

Źródło: https://www.czarnaowca.pl

 A. Dąbrowska

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com