DESIGNED BY joomla2you

Pracownia Orange

Tutoriale zero waste za nami…

Wszystko, co dobre, szybko się kończy… Jakże prawdziwe są te słowa. Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że odbędą się u nas ekologiczne warsztaty zorganizowane z Fundacją "5Medium" i Fundacją Orange, a dziś już się zakończyły. Jesteśmy smutni, ale jednocześnie szczęśliwi, bo to były fantastyczne trzy dni!

 

Uczestnicy warsztatów prowadzonych przez Agnieszkę Jarmuł i Kasię Lipską poznali 17 celów zrównoważonego rozwoju oraz dowiedzieli się, co mogą zrobić dla zdrowia naszej planety.

W poniedziałek zrobili zegary z płyt winylowych, lampki z kaset magnetofonowych oraz ozdabiali stare doniczki włóczką T-shirtową – czyli nadawali nowe życie starym przedmiotom. Natomiast we wtorek nagrywali tuto riale, czyli filmiki z instrukcją, jak te przedmioty wykonać. Już wkrótce będą dostępne do obejrzenia.

W środę, czyli dziś, było podsumowanie całości. Dzieci chętnie rozwiązywały ekoquizy online;) Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy od trenerek oraz upominki ufundowane przez zaprzyjaźnioną księgarnię Weź Poczytaj:)

Dziękujemy również za wsparcie i pomoc Mamie Kacpra i Kamila, czyli Pani Marcie :)

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com