DESIGNED BY joomla2you

Pracownia Orange

Gra miejska przy użyciu nowoczesnych technologii - tylko u nas

Za nami warsztaty z tworzenia gry miejskiej za pomocą nowoczesnych technologii w Pracowni Orange.

Pierwszy, bardzo emocjonujący dzień upłynął uczestnikom na wzajemnym poznaniu się i stworzeniu zespołu. Grupa biorąca udział w zajęciach dowiedziała się w praktyce, na czym polega gra miejska oraz wymyślała własne propozycje tematów.

 Drugiego dnia warsztatów uczestnicy stworzyli dwie (na pewno bardzo ciekawe) gry. Jednak zanim to nastąpiło, wykonali kilka ćwiczeń pobudzających wyobraźnię i kreatywność. Te zadania z pewnością pomogły w wymyślaniu oryginalnych fabuł i poleceń.

Ósmego sierpnia zakończyliśmy warsztaty, podczas których uczestnicy stworzyli dwie gry miejskie. W środę, czyli ostatniego dnia, kilka minut po godz. 800 podzieleni na 4 grupy uczestnicy wyszli w teren. Emocje były ogromne:). Pani Kasia z pracowni miała przyjemność razem z Zosią przejść grę pod tytułem „William i koledzy na wakacjach” i bawiła się przy tym niesamowicie. W najbliższym czasie ma zamiar przetestować jeszcze „Jumanji”.

Uczestnicy zajęć dostali od nas pamiątkowe dyplomy i kubki, które na pewno będą przypominały im o tak wyjątkowym czasie spędzonym podczas tegorocznych wakacji w Pracowni Orange:)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Agnieszce i Marcinowi z Fundacji 5Medium – dzięki Wam ten czas był niesamowity! Zapraszamy częściej:)

PS. Dziękujemy też za udostępnienie zdjęć:)

A wszystkich, którzy zechcieliby zagrać w nowo powstałe gry, również do nas zapraszamy – wyjaśnimy, jak to działa;)

Wszystkich chętnych zapraszamy do ich testowania – im nas więcej, tym lepiej!

Do zobaczenia! :)

(fot. Marcin Butryn)

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com