DESIGNED BY joomla2you

Pracownia Orange

O kreatywnych zabawkach w Pracowni Orange

Klub Mamusiek przy Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem działa krótko, ale rozwija się bardzo prężnie, zrzeszając coraz liczniejszą grupę Mam.

Piątkowe spotkanie (7 grudnia) dotyczyło kreatywnych zabawek. Temat jak najbardziej na czasie, bowiem już wkrótce Boże Narodzenie i najwyższa pora, żeby kupić prezenty dzieciom. A kto doradzi lepiej niż współwłaścicielka sklepu z zabawkami „Puchatek” – Joanna Grabowska? Pani Joasia przedstawiła przekrój zabawek dla dzieci w różnym wieku: od niemowlaka do przedszkolaka. Niektóre materiały demonstracyjne zostały od razu przetestowane przez dzieci, które towarzyszyły swoim mamom. Część z prezentowanych zabawek została u nas, zatem zapraszamy do ich testowania:)

 

Serdecznie dziękujemy pani Joannie za poświęcony nam czas. Mamy nadzieję, że wkrótce powrócimy do tematu, który jeszcze nie został wyczerpany. Słowo podziękowania kierujemy też do naszego wolontariusza Marcina, który zorganizował dzieciom czas w kąciku zabaw.

Kolejne spotkanie odbędzie się w styczniu. O dokładnym terminie i temacie będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com